Przemyków - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Quiz Przemyków

Facebook

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 200, wczoraj: 176
ogółem: 431 981

statystyki szczegółowe

Twoje IP

Kontakty

Aktualności

Lato do poprawki

  • autor: bolo19, 2018-09-16 18:07

W sezonie letnim wystąpiliśmy w 3 turniejach, w Glewcu, Piotrowicach i Sierosławicach. Wcześniejsze palny były nieco inne i bardziej ambitniejsze. Niestety nawarstwiły się problemy zdrowotne, czasowe i kilka dośc ciekawych turniejów musieliśmy odpuścić. Ale po kolei.

12.08.2018

Rozgrywaliśmy turniej w Glewcu. Pierwotnie miał to bys bardzo mocno obsadzony turniej z kilkoma naprawdę mocnymi ekipami. Jednakże sezon wakacyjny oraz początek rozgrywek ligowych w niższych klasach rozgrywkowych spowodowały, iż wypadły 2 bardzo mocne ekipy, a nam mocno zdekompletowały kadrę na ten turniej. Dodatkowo zmianę stanu cywilnego na 11.08 zaplanował Mateusz Czekaj co dodatkowo skomplikowało naszą sytuację kadrową bo jedno wypadł bardzo dobry zawodnik, a skutki przebytego wesela w niedzielne przedpołudnie odczuwali nasi dwaj zrzeszenie zawodnicy tj. D.Mocherek i S. Noga. Ponadto w naszej nadrze znaleźli się M.Skotarczyk- M.Chadzak, Ł.Marzec, K. Zawartka, D. Cieśla, K. Staniszewski. Kadra mimo wszystko co najmniej solidna i liczyliśmy na minimum pudło, mieliśmy jednak świadomość że po raz pierwszy od dawna nie wykorzystaliśmy limitu zrzeszonych zawodników(mieliśmy dwa wakaty). Pierwszy mecz rozpoczęliśmy z Dream team i mimo że gorszym zespołem nie byliśmy to przegraliśmy 0-2 i już na wstępie skomplikowaliśmy swoją sytuacje w kwestii wyjścia z grupy. Drugim rywalem była ekipa Z góry przegrani. Mecz wygraliśmy 3-1, ale to nie było przekonujące zwycięstwo. Trzecim rywalem był faworyt naszej grupy czyli zespół Dobre chłopaki Katowice. W tym meczu przewagę optyczną miał rywal ale to my mieliśmy więcej czystych sytuacji strzeleckich, mecz zakończył się remisem 1-1 a z tego spotkania zapamiętamy (nie)efektowne pudło w ostatniej akcji meczu. Meczem o wyjście z grupy był pojedynek z Kilo Wiejskiej. Do awansu potrzebowaliśmy remisu. Mimo początkowej przewagi przeciwnik w końcówce zaatakował ale skończyło się jedynie na strachu bo mecz zakończył się wynikiem 0-0. O awansie zdecydowała mała tabela w której byliśmy lepsi od Kilo Wiejskiej i Z góry przegrani

Faza grupowa
Tank Chem Przemyków - Dream team 0-2
Tank Chem Przemyków - Z góry przegrani 3-1(D.Mocherek, M.Chadzak, Ł.Marzec)
Tank Chem Przemyków - Dobre chłopaki Katowice 1-1 (S.Noga)
Tank Chem Przemyków - Kilo wiejskiej 0-0

Rywalem w półfinale był zwycięzca grupy A, dobrze nam znana drużyna Hornets team. Niestety mimo chyba najlepszego naszego meczu przegraliśmy 0-1. W tym meczu dwa słupki i nie wykorzystane sytuacje sprawiły iż zostaliśmy skazani na grę o 3 miejsce. A mecz o 3 miejsce bez historii i wstydliwa porażka 0-4 z Wild team 

Półfinał
Tank Chem Przemyków - Hornets 0-1
o 3 miejsce
Tank Chem Przemyków - Wild team 0-4

Niestety po raz pierwszy od dawna na turnieju w gminie Koniusza skończyliśmy poza podium. Tak naprawdę zdecydowała fatalna skuteczność, brak dyscypliny taktycznej i przede wszystkim kadra nie do końca optymalna, myślę że gdyby w tym dniu do dyspozycji był M. Czekaj bądż T. Mocherek to byśmy kończyli turniej w ostatnim meczu w dobrych humorach. Jednak to gdybanie, faktem jest że skończyliśmy na 4 miejscu.

19.08.2018

Turniej w Piotrowicach o puchar miejscowego Stowarzyszenia. Poziom turnieju i kategoria skierowana zupełnie inna niż tydzień wcześniej. Tutaj założenie było aby pograć zawodnikami amatorami powyżej 30lat. Kadra J.Oracz – M.Oracz, M.Chadzak, A.Rzezawski, Z.Zych, Ł.Dybała , M.Kukuła i M. Noga.

W pierwszym meczu wydawało się iż gra dwóch głównych faworytów bo podejmowaliśmy mocną ekipę Szerszeni z Hebdowa. Po bardzo mądrej i dobrej grze wygraliśmy 3-0, jednak jak się okazało było to miłe złego początki. Kolejnym rywalem był gospodarz z Piotrowic i tutaj mimo wielu sytuacji bramkę zdobyła druzyna z Piotrowic wykorzystując nieporozumienie w naszej defensywie. Porażka 0-1 naprawdę bardzo mocno pokrzyżowała nasze plany i ambicje. Trzecim meczem o wszystko był pojedynek z mocną kadrowo Policją z Proszowic. Tutaj kolejna przegrana 1-3 i w praktyce koniec szans na wygranie końcowej klasyfikacji. Ostatni mecz zremisowany z ekipą Witowa i po raz kolejny 4 miejsce.

Przemyków - Szerszenie Hebdów 3-0(M.Oracz, M.Kukuła, Z.Zych)
Przemyków - Piotrowice 0-1
Przemyków - Presto team 1-3(M.Chadzak)
Przemyków - Młodzieżowcy 1-1(M.Chadzak)

Mimo świetnego początku i wysokiej wygranej z faworytem, późniejszym zwycieżcą powróciły demony związane z naszą skutecznością. 4 miejsce raczej nikogo nie satysfakcjonowało ale należało je zaakceptować i tak naprawdę liczyć na poprawę.

01.09.2018

Turniej w Sierosławicach. W założeniu miał być przeznaczony dla zawodników +30. Jak się później okazało problemy kadrowe większości ekip spowodowało zmiany w kategoriach wiekowych na które się w ogóle nie przygotowaliśmy. Kadra J.Oracz- M.Oracz, P. Salamon, Ł. Dybała, Z. Zych, K. Staniszewski, M. Kukuła i G. Doniec. Już pierwszy mecz z ekipą z Sierosławic pokazał iż kadra nieco chybiona. Piłkarsko byliśmy lepsi, lepiej operowaliśmy piłką a bramki strzelała ekipa rywala która wykorzystywała klasyczny nasz błąd i w kontrze nas punktowała. Wynik 2-5 poszedł w świat. Pozostałe mecze to dalsza dramatyczna gra szczególnie w kategorii operowania piłką i turniej skończyliśmy na ostatnim miejscu z zerową zdobyczą punktową.

Podsumowując

Niestety jest słowem wyjątkowo często pojawiające się w powyższym tekście, sezon letni bardzo słaby. Nawarstwiły się problemy czasowe, kadrowe i przede wszystkim zdrowotne które miały swoje przełożenie. Dodatkowo swoje przysłowiowe 5groszy dorzuciła skuteczność.  Miejmy nadzieję iż były to wypadki przy tzw. Pracy a nie stała tendencja zniżkowa, bo tak naprawdę nikt z nas nie jest przyzwyczajony to tego iż jesteśmy tłem dla innych drużyn. Ale postaramy się zimę przepracować poprawnie i poprawić wyniki. Jednakże już teraz wiadomo że i tu będziemy się borykać z poważnymi problemami zdrowotnymi u części zawodników.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [113]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

29

01-2019

wtorek

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Królewscy 4:8 Tank Chem Przemyków
2018-12-30, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Rafis 2:10 Rosiejów
Best Bruk 4:2 Pływalnia KOS
Wisła Opatowiec 12:7 Rachwałowice
Królewscy 5:2 Na Banii
Promil 3:2 Rolmet

Najbliższe spotkanie

Tank Chem PrzemykówBest Bruk
Tank Chem Przemyków   Best Bruk
2019-02-02, 19:50:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Tank Chem Przemyków - Best Bruk
Pływalnia KOS - Rachwałowice
Rolmet - Rosiejów
Promil - Wisła Opatowiec
Królewscy - Rafis

Tabela ligowa

Inne rozgrywki
1. Promil 25 bz
2. Rosiejów 16 plus
3. Rolmet 16 minus
4. Tank Chem Przemyków 15 minus
5. Na Banii 14 minus
6. Wisła Opatowiec 14 bz
7. Best Bruk 13 bz
8. Pływalnia KOS 6 bz
9. Królewscy 6 plus
10. Rafis 6 minus
11. Rachwałowice 0 bz

Statystyki drużyny