Przemyków - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Quiz Przemyków

Facebook

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 81, wczoraj: 181
ogółem: 420 661

statystyki szczegółowe

Twoje IP

Kontakty

Aktualności

Wielkanoc na trójkę

  • autor: bolo19, 2018-03-29 19:11

Tydzień przed świętami Wielkanocnymi rozgrywany był kolejny turniej na hali w Koniuszy. Był to już IX turniej organizowany przez Stowarzyszenie Kilo Wiejskiej Futsal Team. Co ciekawe uczestniczyliśmy w siedmiu poprzednich turniejach i tylko raz nie udało się skończyć turnieju na podium(dość pechowo odpadliśmy w grupie). Cztery razy udało się wygrać rozgrywki o puchar Wójta Gminy Koniuszy ale na ostatnich turniejach musieliśmy się cieszyć z 2miejsca i 3 miejsca.

Jeszcze w sobotę wydawało się iż po raz pierwszy na turniej pojedziemy w bardzo mocnej kadrze. Niestety sytuacja była dynamiczna i w niedzielę o godzinie 10 sytuacja była nie za ciekawa. Najpierw z kadry wypadł D.Mocherek, który dalej odczuwa problemy mięśniowe, które go wyeliminowały z gry w finale PLFu. Za chwilę okazało się , S.Noga postawił w niedziele na grę w tenisa stołowego oraz UWAGA, to nie żart,  emocjonowanie się pojedynkami szachowymi na turnieju LZSów pod Kielcami. A tuż przed wyjazdem wypadł P.Salamon. Wtedy musieliśmy wykorzystać plan awaryjny i do kadry powołać D.Cieślę, z którym problem był w głównej mierze z komunikacją. A że zwolniło się miejsce po P.Salamonie to pojawiło się dla D.Cieśli i z perspektywy czasu należy uznać iż zawodnik Pływalni KOS zaprezentował się naprawdę bardzo pozytywnie.

Kadra więc nie była najmocniejsza, w dodatku nie wykorzystaliśmy limitu zawodników zrzeszonych, ale z pewnością nie możemy powiedzieć iż była to kadra słaba. Gdyby w kadrze byli jeszcze pierwotnie zakładani D.Mocherek i S.Noga to najprawdopodobniej byśmy pozbawili innych uczestników emocji i rywalizacji, gdyż nie oszukujmy się skład S.Noga, D.Mocherek, T.Mocherek i D.Gwóżdz na papierze przy pełnym zaangażowaniu powinien wyraźnie dominować. Wracając jednak do faktów rzeczywistych w kadrze byli M.Oracz, J.Oracz, Ł.Marzec, T.Mocherek, P.Mocherek, D.Gwóżdż i D.Cieśla. Pierwszy mecz rozgrywaliśmy z zwycięzcą turnieju Mikołajkowego, Hornets team. Po wyrównanym meczu wygraliśmy 2-0, w głównej mierzę poprzez doświadczenie D. Cieśli oraz D.Gwożdzia. Kolejnym rywalem była Wataha. Niespodziewanie to rywal wyszedł na prowadzenie, ale koniec końców wygraliśmy 3-1 i ponownie na listę strzelców wpisał się duet Cieśla ,2* Gwóżdz. Trzecim rywalem była grożna ekipa „Młodych i ambitnych”. Niespodziewanie dla wszystkich rywal sprawił nam dośc dużo problemów ale obowiązek wykonaliśmy i dopisaliśmy kolejne 3pkt.wygrywając 3-2 i ponownie strzelcami był 2*Gwóżdz i Cieśla. Ostatni mecz był meczem o awans. Tak się ułożyła tabela iż przegrana mogła nas wyrzucić z turnieju. W teorii nawet przy porażce 3 bramkami byśmy awansowali ale w praktyce woleliśmy uniknąć takich kombinacji. Mecz z gospodarzem Kilo Wiejskiej udało się wygrać 3-1 a łupem bramkowym podzielili się standardowo 2*Gwóżdz i Cieśla.

W półfinale w praktyce doszło do przedwczesnego finału. Naszym rywalem była solidna ekipa Bishaki Kurdwanów. Półfinały były rozgrywane 1*15 i tak naprawdę obawialiśmy się czy przy wąskiej kadrze będziemy w stanie wytrzymać kondycyjnie pojedynki fazy finałowej. Szybko udało się wyjść na prowadzenie za sprawą Gwożdzia. Niestety rywal po kilku minutach wyrównał. W dalszej fazie mieliśmy nieznaczną przewagę ale brakowało szcześcia w finalizacji. Na minutę przed końcem mieliśmy swoją sytuację ale D. Cieśla przegrał pojedynek z bramkarzem rywala i poszła kontra którą przeciwnik wykorzystał i w praktyce zapewnił sobie awans do finału. Pozostał mecz o 3 miejsce. Tutaj emocji nie było i dość łatwo pokonaliśmy drużynę Wild team 5-1 po bramkach 2*Gwóżdz, 2*T.Mocherek i Ł.Marzec.

Faza grupowa
Tank Chem Przemyków - Hornets team 2-0(Cieśla, Gwóżdz)
Tank Chem Przemyków - Wataha 3-1(2*Gwóżdz, Cieśla)
Tank Chem Przemyków - Młodzi i ambitni 3-2(2*Gwóżdz, Cieśla)
Tank Chem Przemyków - Kilo Wiejskiej 3-1(Cieśla, 2*Gwóżdz)
Półfinał
Tank Chem Przemyków - Bishaka Kurdwanów 1-2(Gwóżdz)
o 3 miejsce
Tank Chem Przemyków - Wild team 5-1(2*D.Gwóżdz, 2* T.Mocherek, Ł,Marzec)

Strzelcy bramek: D.Gwóżdż-10, D.Cieśla-4, T.Mocherek-2, Ł.Marzec-1

Szkoda meczu półfinałowego, gdyż słabszym zespołem do ekipy z Kurdwanowa nie byliśmy. Zabrakło sił oraz skuteczności w końcówce i przeciwnik to wykorzystał. Trzecie miejsce mimo wszystko należy przyjąć z pokorą. Dodatkowo poprzez nieobecność S.Nogi zostaliśmy zmuszeni nieco przemeblować ustawienie i padło na to ,iż T.Mocherem dostał więcej zadań w defensywie, z których wywiązywał się bardzo dobrze. Cieszy powtarzalność i to, iż po raz kolejny kończymy turniej na podium.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [161]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

10

12-2018

pon.

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Tank Chem PrzemykówRachwałowice
Tank Chem Przemyków 5:4 Rachwałowice
, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Best Bruk 7:1 Rafis
Rachwałowice 4:9 Na Banii
Tank Chem Przemyków 3:4 Promil
Pływalnia KOS 2:7 Rolmet
Wisła Opatowiec 0:8 Rosiejów

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Rosiejów - Na Banii
Promil - Rachwałowice
Rolmet - Best Bruk
Królewscy - Pływalnia KOS
Tank Chem Przemyków - Rafis

Tabela ligowa

Inne rozgrywki
1. Rosiejów 9 bz
2. Promil 9 plus
3. Tank Chem Przemyków 6 minus
4. Na Banii 6 plus
5. Rolmet 4 plus
6. Wisła Opatowiec 4 minus
7. Best Bruk 3 plus
8. Pływalnia KOS 3 minus
9. Rafis 0 minus
10. Królewscy 0 plus
11. Rachwałowice 0 minus

Statystyki drużyny