Przemyków - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Quiz Przemyków

Facebook

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 199, wczoraj: 176
ogółem: 431 980

statystyki szczegółowe

Twoje IP

Kontakty

Aktualności

Wielkanoc na trójkę

  • autor: bolo19, 2018-03-29 19:11

Tydzień przed świętami Wielkanocnymi rozgrywany był kolejny turniej na hali w Koniuszy. Był to już IX turniej organizowany przez Stowarzyszenie Kilo Wiejskiej Futsal Team. Co ciekawe uczestniczyliśmy w siedmiu poprzednich turniejach i tylko raz nie udało się skończyć turnieju na podium(dość pechowo odpadliśmy w grupie). Cztery razy udało się wygrać rozgrywki o puchar Wójta Gminy Koniuszy ale na ostatnich turniejach musieliśmy się cieszyć z 2miejsca i 3 miejsca.

Jeszcze w sobotę wydawało się iż po raz pierwszy na turniej pojedziemy w bardzo mocnej kadrze. Niestety sytuacja była dynamiczna i w niedzielę o godzinie 10 sytuacja była nie za ciekawa. Najpierw z kadry wypadł D.Mocherek, który dalej odczuwa problemy mięśniowe, które go wyeliminowały z gry w finale PLFu. Za chwilę okazało się , S.Noga postawił w niedziele na grę w tenisa stołowego oraz UWAGA, to nie żart,  emocjonowanie się pojedynkami szachowymi na turnieju LZSów pod Kielcami. A tuż przed wyjazdem wypadł P.Salamon. Wtedy musieliśmy wykorzystać plan awaryjny i do kadry powołać D.Cieślę, z którym problem był w głównej mierze z komunikacją. A że zwolniło się miejsce po P.Salamonie to pojawiło się dla D.Cieśli i z perspektywy czasu należy uznać iż zawodnik Pływalni KOS zaprezentował się naprawdę bardzo pozytywnie.

Kadra więc nie była najmocniejsza, w dodatku nie wykorzystaliśmy limitu zawodników zrzeszonych, ale z pewnością nie możemy powiedzieć iż była to kadra słaba. Gdyby w kadrze byli jeszcze pierwotnie zakładani D.Mocherek i S.Noga to najprawdopodobniej byśmy pozbawili innych uczestników emocji i rywalizacji, gdyż nie oszukujmy się skład S.Noga, D.Mocherek, T.Mocherek i D.Gwóżdz na papierze przy pełnym zaangażowaniu powinien wyraźnie dominować. Wracając jednak do faktów rzeczywistych w kadrze byli M.Oracz, J.Oracz, Ł.Marzec, T.Mocherek, P.Mocherek, D.Gwóżdż i D.Cieśla. Pierwszy mecz rozgrywaliśmy z zwycięzcą turnieju Mikołajkowego, Hornets team. Po wyrównanym meczu wygraliśmy 2-0, w głównej mierzę poprzez doświadczenie D. Cieśli oraz D.Gwożdzia. Kolejnym rywalem była Wataha. Niespodziewanie to rywal wyszedł na prowadzenie, ale koniec końców wygraliśmy 3-1 i ponownie na listę strzelców wpisał się duet Cieśla ,2* Gwóżdz. Trzecim rywalem była grożna ekipa „Młodych i ambitnych”. Niespodziewanie dla wszystkich rywal sprawił nam dośc dużo problemów ale obowiązek wykonaliśmy i dopisaliśmy kolejne 3pkt.wygrywając 3-2 i ponownie strzelcami był 2*Gwóżdz i Cieśla. Ostatni mecz był meczem o awans. Tak się ułożyła tabela iż przegrana mogła nas wyrzucić z turnieju. W teorii nawet przy porażce 3 bramkami byśmy awansowali ale w praktyce woleliśmy uniknąć takich kombinacji. Mecz z gospodarzem Kilo Wiejskiej udało się wygrać 3-1 a łupem bramkowym podzielili się standardowo 2*Gwóżdz i Cieśla.

W półfinale w praktyce doszło do przedwczesnego finału. Naszym rywalem była solidna ekipa Bishaki Kurdwanów. Półfinały były rozgrywane 1*15 i tak naprawdę obawialiśmy się czy przy wąskiej kadrze będziemy w stanie wytrzymać kondycyjnie pojedynki fazy finałowej. Szybko udało się wyjść na prowadzenie za sprawą Gwożdzia. Niestety rywal po kilku minutach wyrównał. W dalszej fazie mieliśmy nieznaczną przewagę ale brakowało szcześcia w finalizacji. Na minutę przed końcem mieliśmy swoją sytuację ale D. Cieśla przegrał pojedynek z bramkarzem rywala i poszła kontra którą przeciwnik wykorzystał i w praktyce zapewnił sobie awans do finału. Pozostał mecz o 3 miejsce. Tutaj emocji nie było i dość łatwo pokonaliśmy drużynę Wild team 5-1 po bramkach 2*Gwóżdz, 2*T.Mocherek i Ł.Marzec.

Faza grupowa
Tank Chem Przemyków - Hornets team 2-0(Cieśla, Gwóżdz)
Tank Chem Przemyków - Wataha 3-1(2*Gwóżdz, Cieśla)
Tank Chem Przemyków - Młodzi i ambitni 3-2(2*Gwóżdz, Cieśla)
Tank Chem Przemyków - Kilo Wiejskiej 3-1(Cieśla, 2*Gwóżdz)
Półfinał
Tank Chem Przemyków - Bishaka Kurdwanów 1-2(Gwóżdz)
o 3 miejsce
Tank Chem Przemyków - Wild team 5-1(2*D.Gwóżdz, 2* T.Mocherek, Ł,Marzec)

Strzelcy bramek: D.Gwóżdż-10, D.Cieśla-4, T.Mocherek-2, Ł.Marzec-1

Szkoda meczu półfinałowego, gdyż słabszym zespołem do ekipy z Kurdwanowa nie byliśmy. Zabrakło sił oraz skuteczności w końcówce i przeciwnik to wykorzystał. Trzecie miejsce mimo wszystko należy przyjąć z pokorą. Dodatkowo poprzez nieobecność S.Nogi zostaliśmy zmuszeni nieco przemeblować ustawienie i padło na to ,iż T.Mocherem dostał więcej zadań w defensywie, z których wywiązywał się bardzo dobrze. Cieszy powtarzalność i to, iż po raz kolejny kończymy turniej na podium.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [188]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

29

01-2019

wtorek

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Królewscy 4:8 Tank Chem Przemyków
2018-12-30, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Rafis 2:10 Rosiejów
Best Bruk 4:2 Pływalnia KOS
Wisła Opatowiec 12:7 Rachwałowice
Królewscy 5:2 Na Banii
Promil 3:2 Rolmet

Najbliższe spotkanie

Tank Chem PrzemykówBest Bruk
Tank Chem Przemyków   Best Bruk
2019-02-02, 19:50:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Tank Chem Przemyków - Best Bruk
Pływalnia KOS - Rachwałowice
Rolmet - Rosiejów
Promil - Wisła Opatowiec
Królewscy - Rafis

Tabela ligowa

Inne rozgrywki
1. Promil 25 bz
2. Rosiejów 16 plus
3. Rolmet 16 minus
4. Tank Chem Przemyków 15 minus
5. Na Banii 14 minus
6. Wisła Opatowiec 14 bz
7. Best Bruk 13 bz
8. Pływalnia KOS 6 bz
9. Królewscy 6 plus
10. Rafis 6 minus
11. Rachwałowice 0 bz

Statystyki drużyny