Przemyków - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Quiz Przemyków

Facebook

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 169, wczoraj: 211
ogółem: 411 332

statystyki szczegółowe

Twoje IP

Kontakty

Aktualności

Play off 2017/18

  • autor: bolo19, 2018-02-23 10:21

Powiatowa Liga Futsalu w Kazimierzy Wielkiej wchodzi w decydującą fazę. W najbliższą niedzielę zostaną rozegrane półfinały rozgrywek 1 i 2 ligi. Po raz pierwszy w fazie play – off wystąpi nasza drużyna, dlatego też postanowiłem napisać kilka zdań na temat tychże meczów półfinałowych, w głównej mierze 1 ligi.

Tank Chem Przemyków – Pływalnia KOS niedziela g.19.30

Z perspektywy niezależnych kibiców mecz największych niespodzianek rozgrywek. O ile my tak naprawdę przed sezonem liczyliśmy ,iż postaramy się powalczyć o czołową czwórkę, tak ekipa z Pływalni KOS raczej jest jeszcze większym zaskoczeniem, tym bardziej uwzględniając początek rozgrywek gdzie po pierwszych dwóch meczach my mieliśmy 6pkt a ekipa z KOS 0pkt. Póżniej ekipa z KOS wrzuciła wyższy bieg i zaliczyła 7 wygranych pod rząd. W sezonie zasadniczym Pływalnia jako jedyna pokonała nasz drużynę 4-2 po emocjonującej końcówce. Faworytem na tą chwile wydaję się ekipa z Kazimierzy, która, jedno że jeszcze nie przegrała z nami oficjalnego meczu, a dwa na koniec sezonu zaprezentowała nowego zawodnika, jak by nie patrzeć z najwyższej półki, bo za takiego zawodnika należy uznać Krzysztofa Filipczaka. U nas standardowo mamy problemy zdrowotne u kilku zawodników. Jeśli wszyscy dojdą do zdrowia i do meczu z Pływalnią KOS przystąpimy z pełni zdrowymi D. Mocherkiem i M. Czekajem to myślę, iż możemy pokusić się o jeszcze jedną niespodziankę i udział w finale. Jednak na tą chwilę faworytem jest ekipa KOS.

Procentowo

Tank Chem Przemyków – Pływalnia KOS  45%-55%

 

Wisła Opatowiec – Caffaro niedziela g.20.25

Tak naprawdę jest to przedwczesny finał, gdyż są to dwie najlepsze drużyny obecnych rozgrywek. Co ciekawe z obiema ekipami zremisowaliśmy, tracąc prowadzenia na minutę przed końcem. Tabela po rundzie zasadniczej ułożyła się tak a nie inaczej i oba te zespoły spotkały się już w półfinale. Tak naprawdę gdyby brak zawodników z Krakowa w dwóch meczach Wisły to ekipa z „Opatowca” powinna mieć taką samą ilość punktów co liderujące Caffaro. Kompromitujące porażki z Rachwałowicami i U21 sprawiły, iż mocna drużyna Wisły musiała walczyć o udział w Play – off do ostatniej kolejki, a w nagrodę otrzymała półfinał z Caffaro. Kluczowym elementem w tym dwumeczu może być postawa bramkarzy obu ekip. Z perspektywy sezonu zasadniczego lepszym golkiperem wydaje się bramkarz Wisły, M. Skotarczyk ale trzeba też mieć na uwadze to, iż popularny Skoti miał dużo więcej okazji do pokazania swoich możliwości, iż odpowiedni z Caffaro. Drugim ciekawym czynnikiem może być to czy któraś z ekip w ostatniej chwili nie postara się o wyciągnięcie przysłowiowego asa z rękawa i postanowi dopisać zawodnika z ścisłego topu. Wiemy doskonale, iż obie ekipy stać na wyciągnięcie takiej karty w decydującej fazie rozgrywki.  Według nie oficjalnych informacji Wisła myśli o dopisaniu kolejnego zawodnika. Czy myśli o powrocie S.Leszczaka który był najprawdopodobniej najlepszym a na pewno najefektowniejszym zawodnikiem grającym na hali w KW ? Zapewne to tylko plotki, bo dopisując zawodnika zrzeszonego należało by usunąć z kadry kogoś z zrzeszonych tj. Bizoń, Kępa albo Madejski. Przekonamy się zapewne w najbliższą niedzielę czy któraś z tychże ekip zaskoczy nas nowym zawodnikiem.

Procentowo

Wisła Opatowiec – Caffaro   49,9%-50,1%

Ciekawie zapowiada się także play off w 2 lidze PLFu. Na szczególne uwzględnienie zasługuje pierwszy z meczów

 

Na Bani – Zorza Mikołajów

W mojej osobistej opinie pojedynek dwóch ekip z którymi w mniejszym lub większym stopniu sympatyzuję/sympatyzujemy. Przykładowo z ekipy Na Bani aż 5 zawodników tej ekipy dostało od nas zapytanie na temat występów w naszej drużynie. Niestety nie udało się wyciągnąć nikogo. W ekipie z Mikołajowa czołową postacią jest P. Bysiński który dla naszej ekipy strzelił już 52 bramki. Pozytywnymi postaciami obu drużyn są osoby odpowiedzialne za tworzenia tychże drużyn czyli odpowiedni S. Trędowski i R. Mystek. Jedynie szkoda że w jednym półfinale spotkają się obie te ekipy. Co do wyniku tego dwumeczu to nie ma się co oszukiwać zdecydowanym faworytem jest ekipa z Sędziszowic, i zremisowanie lub wygranie jednego z dwumeczu przez ekipę Zorzy będzie dużą niespodzianką.

Procentowo

Na Bani – Zorza Mikołajów  90% - 10%

 

Koryto – Naprzód Skalbmierz

Ostatnim meczem fazy play off jest mecz pomiędzy drużynami które w tym roku nie widziałem i średnio znam, więc też nic ciekawego nie wymyślę na ich temat. Faworytem raczej Koryto za sprawą D. Cichego i wygrania pierwszego meczu 5-3

Procentowo

Koryto – Naprzód 56% - 44%

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [149]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Tank Chem PrzemykówCaffaro
Tank Chem Przemyków 3:5 Caffaro
2018-03-11, 19:30:00
    relacja »
mecz barażowy
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Best Bruk 2:5 Wisła Opatowiec
Tank Chem Przemyków 4:2 Rafis
Caffaro 3:5 Pływalnia KOS
U21 8:10 Racławice
Rachwałowice 3:8 Królewscy
Rosiejów 8:3 Rolmet

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Tabela ligowa

Inne rozgrywki
1. Caffaro 28 bz
2. Pływalnia KOS 24 bz
3. Tank Chem Przemyków 22 bz
4. Wisła Opatowiec 22 bz
5. Best Bruk 18 bz
6. U21 17 bz
7. Rolmet 14 bz
8. Rosiejów 12 plus
9. Rachwałowice 12 minus
10. Królewscy 10 plus
11. Rafis 7 minus
12. Racławice 3 bz

Statystyki drużyny