Przemyków - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Quiz Przemyków

Facebook

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 107, wczoraj: 99
ogółem: 416 050

statystyki szczegółowe

Twoje IP

Kontakty

Aktualności

W Nowym Brzesku ponownie na drugim

  • autor: bolo19, 2018-02-11 11:00

W pierwszy weekend lutego został rozegrany turniej +35 w Nowym Brzesku. Turniej był skierowany tylko dla zawodników którzy skończyli 35 lat i uczestniczyło w nim 5 drużyn. Nasza kadra była złożona w głównej mierze z zawodników gających w piątki na hali w Koszycach. Jednakże o ile na turniej „sympatyków piłki nożnej” jechaliśmy ze świadomością, iż chcemy wygrać cały turniej tak w przypadku tej kategorii wiekowej aż takich ambicji nie mieliśmy, mając świadomość iż będzie kilka naprawdę solidnych ekip +35.

Kadra na turniej wyglądała następująco: Jarosław Oracz – Grzegorz Rasała, Zbigniew Zych, Marcin Nowicki, Mariusz Chadzak, Piotr Kusak i Adam Badzioch. Turniej był rozgrywany systemem każdy z każdym a mecz trwał 2*9minut.

Pierwszy mecz pokazał, iż łatwo nie będzie. Mecz z ekipą z Igołomi zbyt wiele optymizmu nie przyniósł. Przegraliśmy mecz, który powinniśmy wygrać. W ostatnich 60 sekundach mieliśmy 2 piłki meczowe ale obu nie wykorzystaliśmy a po drugiej nie wykorzystanej „setce”, rywal wyszedł z kontrą i w praktyce równo z syreną końcową strzelił bramkę decydującą o wygranej ekipy z Igołomi 1-0. Porażka zasłużona, bo to ekipa rywala była lepszą drużyną ale przy większym spokoju w końcówce meczu pod bramką rywala można było wygrać. Drugim rywalem była ekipa z Jaksic. Drużynę którą tak naprawdę bardzo dobrze znamy bo często ta ekipa grywa z nami w piątki w Koszycach. Jednakże wydawało się iż drużyna z Jaksic wzmocniona S. Pieprznikiem i C. Głowaczem może być nawet kandydatem do wygrażania turnieju. Mecz z nami pokazał jednak, iż to my powalczymy o wyższe miejsce. Po solidnej grze udało się wygrać 3-0 po 2 bramkach M.Chadzaka i G.Rasały. Trzecim rywalem była drużyna „Szerszeni”. Jak się póżniej okazało był to mecz o wygranie turnieju. Na prowadzenie wyprowadził nas Mariusz Chadzak ale rywal odpowiedział wyrównującą bramką. Tak naprawdę najbliżej zapewnienia nam wygranej w tym meczu i całym turnieju był broniący w tym turnieju J.Oracz który strzałami z dystansu dwukrotnie obił obramowanie bramki a za trzecim razem bramkarz rywali zdążył z interwencją gdy piłką znajdowała się na linii bramkowej. Koniec końców zremisowaliśmy 1-1. Ostatni mecz rozgrywaliśmy z drużyną faworytów z „Farmers”. Początek meczu to dwie szybkie bramki dla naszej drużyny strzelone przez M. Chadzaka i G. Rasałę . Niestety po tych bramkach za wysoko się cofnęliśmy i ekipa rywali nas zdominowała. Drużyna z Nowego Brzeska doprowadziła do wyrównania 2-2 na niespełna 3 minuty przed końcem meczu, i tak naprawdę bramka wyrównująca wisiała w powietrzu. Ale paradoksalnie ta bramka sprawiła że musimy zaatakować i już po 30sekundach ponownie odzyskaliśmy prowadzenie. Po podanie od J. Oracza, M. Chadzak znalazł się w dobrej sytuacji i strzałem w krótki róg wyprowadził nas na prowadzenie 3-2. Za chwilę prowadzenie podwyższył G.Rasała i w praktyce nie mogliśmy tego już przegrać. Równo z końcową syreną wynik na 5-2 ustalił J.Oracz który podsumował bramką swój bardzo dobry występ.

W końcowe klasyfikacji zajęliśmy 2 miejsce. W praktyce do wygranej zabrakło kilku centymetrów w meczu z Szerszeniami. Ale widząc nasz pierwszy mecz, to drugie miejsce to naprawdę dobry wynik. Tak naprawdę o tym miejscu zdecydował ostatni mecz, bo na niespełna 3 minuty przed końcem gdy ekipa Farmersów doprowadziła do wyrównania, to spadliśmy na 4 miejsce. Koniec końców po dobrze rozegranej końcówce ostatniego meczu należy być usatysfakcjonowanym z zajętego miejsca. O ile w turnieju z początku stycznia, gdzie wygraną straciliśmy na 18 sekund przed końcem, można było czuć niedosyt tak tutaj takiego niedosytu nikt nie powinien odczuwać.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [149]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Tank Chem PrzemykówCaffaro
Tank Chem Przemyków 3:5 Caffaro
2018-03-11, 19:30:00
    relacja »
mecz barażowy
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Best Bruk 2:5 Wisła Opatowiec
Tank Chem Przemyków 4:2 Rafis
Caffaro 3:5 Pływalnia KOS
U21 8:10 Racławice
Rachwałowice 3:8 Królewscy
Rosiejów 8:3 Rolmet

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Tabela ligowa

Inne rozgrywki
1. Caffaro 28 bz
2. Pływalnia KOS 24 bz
3. Tank Chem Przemyków 22 bz
4. Wisła Opatowiec 22 bz
5. Best Bruk 18 bz
6. U21 17 bz
7. Rolmet 14 bz
8. Rosiejów 12 plus
9. Rachwałowice 12 minus
10. Królewscy 10 plus
11. Rafis 7 minus
12. Racławice 3 bz

Statystyki drużyny