Przemyków - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Quiz Przemyków

Facebook

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 141, wczoraj: 176
ogółem: 431 922

statystyki szczegółowe

Twoje IP

Kontakty

Aktualności

W Nowym Brzesku ponownie na drugim

  • autor: bolo19, 2018-02-11 11:00

W pierwszy weekend lutego został rozegrany turniej +35 w Nowym Brzesku. Turniej był skierowany tylko dla zawodników którzy skończyli 35 lat i uczestniczyło w nim 5 drużyn. Nasza kadra była złożona w głównej mierze z zawodników gających w piątki na hali w Koszycach. Jednakże o ile na turniej „sympatyków piłki nożnej” jechaliśmy ze świadomością, iż chcemy wygrać cały turniej tak w przypadku tej kategorii wiekowej aż takich ambicji nie mieliśmy, mając świadomość iż będzie kilka naprawdę solidnych ekip +35.

Kadra na turniej wyglądała następująco: Jarosław Oracz – Grzegorz Rasała, Zbigniew Zych, Marcin Nowicki, Mariusz Chadzak, Piotr Kusak i Adam Badzioch. Turniej był rozgrywany systemem każdy z każdym a mecz trwał 2*9minut.

Pierwszy mecz pokazał, iż łatwo nie będzie. Mecz z ekipą z Igołomi zbyt wiele optymizmu nie przyniósł. Przegraliśmy mecz, który powinniśmy wygrać. W ostatnich 60 sekundach mieliśmy 2 piłki meczowe ale obu nie wykorzystaliśmy a po drugiej nie wykorzystanej „setce”, rywal wyszedł z kontrą i w praktyce równo z syreną końcową strzelił bramkę decydującą o wygranej ekipy z Igołomi 1-0. Porażka zasłużona, bo to ekipa rywala była lepszą drużyną ale przy większym spokoju w końcówce meczu pod bramką rywala można było wygrać. Drugim rywalem była ekipa z Jaksic. Drużynę którą tak naprawdę bardzo dobrze znamy bo często ta ekipa grywa z nami w piątki w Koszycach. Jednakże wydawało się iż drużyna z Jaksic wzmocniona S. Pieprznikiem i C. Głowaczem może być nawet kandydatem do wygrażania turnieju. Mecz z nami pokazał jednak, iż to my powalczymy o wyższe miejsce. Po solidnej grze udało się wygrać 3-0 po 2 bramkach M.Chadzaka i G.Rasały. Trzecim rywalem była drużyna „Szerszeni”. Jak się póżniej okazało był to mecz o wygranie turnieju. Na prowadzenie wyprowadził nas Mariusz Chadzak ale rywal odpowiedział wyrównującą bramką. Tak naprawdę najbliżej zapewnienia nam wygranej w tym meczu i całym turnieju był broniący w tym turnieju J.Oracz który strzałami z dystansu dwukrotnie obił obramowanie bramki a za trzecim razem bramkarz rywali zdążył z interwencją gdy piłką znajdowała się na linii bramkowej. Koniec końców zremisowaliśmy 1-1. Ostatni mecz rozgrywaliśmy z drużyną faworytów z „Farmers”. Początek meczu to dwie szybkie bramki dla naszej drużyny strzelone przez M. Chadzaka i G. Rasałę . Niestety po tych bramkach za wysoko się cofnęliśmy i ekipa rywali nas zdominowała. Drużyna z Nowego Brzeska doprowadziła do wyrównania 2-2 na niespełna 3 minuty przed końcem meczu, i tak naprawdę bramka wyrównująca wisiała w powietrzu. Ale paradoksalnie ta bramka sprawiła że musimy zaatakować i już po 30sekundach ponownie odzyskaliśmy prowadzenie. Po podanie od J. Oracza, M. Chadzak znalazł się w dobrej sytuacji i strzałem w krótki róg wyprowadził nas na prowadzenie 3-2. Za chwilę prowadzenie podwyższył G.Rasała i w praktyce nie mogliśmy tego już przegrać. Równo z końcową syreną wynik na 5-2 ustalił J.Oracz który podsumował bramką swój bardzo dobry występ.

W końcowe klasyfikacji zajęliśmy 2 miejsce. W praktyce do wygranej zabrakło kilku centymetrów w meczu z Szerszeniami. Ale widząc nasz pierwszy mecz, to drugie miejsce to naprawdę dobry wynik. Tak naprawdę o tym miejscu zdecydował ostatni mecz, bo na niespełna 3 minuty przed końcem gdy ekipa Farmersów doprowadziła do wyrównania, to spadliśmy na 4 miejsce. Koniec końców po dobrze rozegranej końcówce ostatniego meczu należy być usatysfakcjonowanym z zajętego miejsca. O ile w turnieju z początku stycznia, gdzie wygraną straciliśmy na 18 sekund przed końcem, można było czuć niedosyt tak tutaj takiego niedosytu nikt nie powinien odczuwać.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [176]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

29

01-2019

wtorek

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Królewscy 4:8 Tank Chem Przemyków
2018-12-30, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Rafis 2:10 Rosiejów
Best Bruk 4:2 Pływalnia KOS
Wisła Opatowiec 12:7 Rachwałowice
Królewscy 5:2 Na Banii
Promil 3:2 Rolmet

Najbliższe spotkanie

Tank Chem PrzemykówBest Bruk
Tank Chem Przemyków   Best Bruk
2019-02-02, 19:50:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Tank Chem Przemyków - Best Bruk
Pływalnia KOS - Rachwałowice
Rolmet - Rosiejów
Promil - Wisła Opatowiec
Królewscy - Rafis

Tabela ligowa

Inne rozgrywki
1. Promil 25 bz
2. Rosiejów 16 plus
3. Rolmet 16 minus
4. Tank Chem Przemyków 15 minus
5. Na Banii 14 minus
6. Wisła Opatowiec 14 bz
7. Best Bruk 13 bz
8. Pływalnia KOS 6 bz
9. Królewscy 6 plus
10. Rafis 6 minus
11. Rachwałowice 0 bz

Statystyki drużyny