Przemyków - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Quiz Przemyków

Facebook

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 80, wczoraj: 181
ogółem: 420 660

statystyki szczegółowe

Twoje IP

Kontakty

Aktualności

Do trzech razy...

  • autor: bolo19, 2017-11-12 16:22

W niedziele 18.11 wznawia rozgrywki sezon 2017/18 1liga Powiatowej Ligi Futsalu w Kazimierzy Wielkiej. W tym roku, w praktyce jak co roku doszło do zmian, tak kadrowych jak i organizacyjnych. Kilka zdań na temat naszej kadry, ambicji oraz faworytów rozgrywek w tym roku w poniższym tekście.

Na wstępie po raz kolejny należy podziękować firmie Tank Chem, która poprzez osobę Kamila Skrzeli dość znacząco zasila nas finansowo. W nadchodzącym sezonie po raz trzeci zagramy w najwyższej lidze i chyba po raz pierwszy chcielibyśmy powalczyć o coś więcej niż sam udział.  Poprzednie sezony może nie były jakąś wielką katastrofą sportową, ale prawdę powiedziawszy uchodziliśmy za ekipę słabą w tej klasie rozgrywkowej. W tym roku zaszły jednak małe zmiany kadrowe. Czy zmiany te spowodują iż zaczniemy w końcu się liczyć w grze o jakieś sensowne cele ?

KADRA. Jak wyżej wspomniałem w naszym składzie doszło do zmian, ale raczej nie są to zmiany rewolucyjne. Z Kadry z ubiegłego roku zabraknie P. Kurczaba, A. Piecucha, A. Lewickiego oraz D. Dybała.  Zawodnicy grający w naszej kadrze „od zawsze” grają dalej tj. Mariusz Oracz, Jarosław Oracz, Sebastian Noga, Dawid Gwóżdz, Piotr Salamon oraz grający od 2013 roku Łukasz Marzec oraz Bartek Tabor. Kadrę wzmocniło za to 4 zawodników. O ile Krzysiek Staniszewski grywał już w kilku turniejach tak pozostała trójka to debiutanci tj. Mateusz Czekaj, Damian Mocherek i Tomasz Mocherek. Tak naprawdę liczymy na to, iż wyżej wspomniana trójka sprawi że w końcu będziemy w stanie powalczyć o coś więcej niż tylko utrzymanie. Kadrę na papierze uzupełniają Mateusz Noga, Adam Badzioch i Kamil Skrzela ale oni bardziej będą pełnić rolę kibiców niż zawodników

AMBICJE. Liczymy, iż wzmocnienie kadry trzema zawodnikami wychowanymi przez Nadwiślankę Nowe Brzesko sprawi, iż w końcu za cel na nadchodzący sezon stawiamy sobie walkę o top 4. Czy się to uda? Pewnie pierwsze mecze jasno pokażą na co nas stać gdyż w pierwszych dwóch kolejkach gramy raczej z potencjalnymi średniakami z którymi należało by wygrać aby walczyć o dodatkową fazę play – off. W pierwszych trzech spotkaniach naszymi rywalami będzie trójka ekip na R tj. Racławice, Rachwałowice i według nieoficjalnych informacji mocno przemeblowany Rolmet.

FAWORYCI. Mimo iż w praktyce co roku 1 liga PLFu dośc mocno zmienia swoje obliczę jeśli chodzi o nazwy drużyn tak co roku są to rozgrywki stojące na bardzo wysokim poziomie. Tak naprawdę pierwsze mecze pokażą kto dysponuje jaką kadrą, ale na pewno głównym faworytem będzie Caffaro. W tym roku skompletowali taką kadrę, iż możę to być odpowiednik jakim jest PSG w Ligue1. Ekipa A. Kopra wydaje się kompletna jak na warunki KW i najlepsza 4 z Przybyłem, Suchanem, Mączyńskim i Klepaczem z pewnością będzie bardzo mocna, a w obwodzie pozostaje nieobliczalny K. Adamski. Z pewnością bardzo mocne będą ekipy Wisły Opatowiec, Rafisu, Rolmetu. Dużym znakiem zapytania w kontekście walki o top4 w mojej opinii może być Best Bruk, który bardzo mocno zmienił swoją kadrę. Walką o top 4 pewnie zainteresowane mogą być Rachwałowice, Rosiejów czy Pływalnia KOS ale w mojej opinii awans którejś z powyższych ekip będzie niespodzianką. Największy znak zapytania dotyczy ekipy U21. W szczególności U21 to jakiś nowy wynalazek i ciężko wyczuć co to za ekipa. Królewscy natomiast jeśli się nie wzmocnią znacząco swojej kadry to mogą zamykać stawkę i debiut w 1 lidze może być prawdziwym zderzeniem ze ścianą.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [300]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

10

12-2018

pon.

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Tank Chem PrzemykówRachwałowice
Tank Chem Przemyków 5:4 Rachwałowice
, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Best Bruk 7:1 Rafis
Rachwałowice 4:9 Na Banii
Tank Chem Przemyków 3:4 Promil
Pływalnia KOS 2:7 Rolmet
Wisła Opatowiec 0:8 Rosiejów

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Rosiejów - Na Banii
Promil - Rachwałowice
Rolmet - Best Bruk
Królewscy - Pływalnia KOS
Tank Chem Przemyków - Rafis

Tabela ligowa

Inne rozgrywki
1. Rosiejów 9 bz
2. Promil 9 plus
3. Tank Chem Przemyków 6 minus
4. Na Banii 6 plus
5. Rolmet 4 plus
6. Wisła Opatowiec 4 minus
7. Best Bruk 3 plus
8. Pływalnia KOS 3 minus
9. Rafis 0 minus
10. Królewscy 0 plus
11. Rachwałowice 0 minus

Statystyki drużyny