Przemyków - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Quiz Przemyków

Facebook

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 163, wczoraj: 211
ogółem: 411 326

statystyki szczegółowe

Twoje IP

Kontakty

Aktualności

Do trzech razy...

  • autor: bolo19, 2017-11-12 16:22

W niedziele 18.11 wznawia rozgrywki sezon 2017/18 1liga Powiatowej Ligi Futsalu w Kazimierzy Wielkiej. W tym roku, w praktyce jak co roku doszło do zmian, tak kadrowych jak i organizacyjnych. Kilka zdań na temat naszej kadry, ambicji oraz faworytów rozgrywek w tym roku w poniższym tekście.

Na wstępie po raz kolejny należy podziękować firmie Tank Chem, która poprzez osobę Kamila Skrzeli dość znacząco zasila nas finansowo. W nadchodzącym sezonie po raz trzeci zagramy w najwyższej lidze i chyba po raz pierwszy chcielibyśmy powalczyć o coś więcej niż sam udział.  Poprzednie sezony może nie były jakąś wielką katastrofą sportową, ale prawdę powiedziawszy uchodziliśmy za ekipę słabą w tej klasie rozgrywkowej. W tym roku zaszły jednak małe zmiany kadrowe. Czy zmiany te spowodują iż zaczniemy w końcu się liczyć w grze o jakieś sensowne cele ?

KADRA. Jak wyżej wspomniałem w naszym składzie doszło do zmian, ale raczej nie są to zmiany rewolucyjne. Z Kadry z ubiegłego roku zabraknie P. Kurczaba, A. Piecucha, A. Lewickiego oraz D. Dybała.  Zawodnicy grający w naszej kadrze „od zawsze” grają dalej tj. Mariusz Oracz, Jarosław Oracz, Sebastian Noga, Dawid Gwóżdz, Piotr Salamon oraz grający od 2013 roku Łukasz Marzec oraz Bartek Tabor. Kadrę wzmocniło za to 4 zawodników. O ile Krzysiek Staniszewski grywał już w kilku turniejach tak pozostała trójka to debiutanci tj. Mateusz Czekaj, Damian Mocherek i Tomasz Mocherek. Tak naprawdę liczymy na to, iż wyżej wspomniana trójka sprawi że w końcu będziemy w stanie powalczyć o coś więcej niż tylko utrzymanie. Kadrę na papierze uzupełniają Mateusz Noga, Adam Badzioch i Kamil Skrzela ale oni bardziej będą pełnić rolę kibiców niż zawodników

AMBICJE. Liczymy, iż wzmocnienie kadry trzema zawodnikami wychowanymi przez Nadwiślankę Nowe Brzesko sprawi, iż w końcu za cel na nadchodzący sezon stawiamy sobie walkę o top 4. Czy się to uda? Pewnie pierwsze mecze jasno pokażą na co nas stać gdyż w pierwszych dwóch kolejkach gramy raczej z potencjalnymi średniakami z którymi należało by wygrać aby walczyć o dodatkową fazę play – off. W pierwszych trzech spotkaniach naszymi rywalami będzie trójka ekip na R tj. Racławice, Rachwałowice i według nieoficjalnych informacji mocno przemeblowany Rolmet.

FAWORYCI. Mimo iż w praktyce co roku 1 liga PLFu dośc mocno zmienia swoje obliczę jeśli chodzi o nazwy drużyn tak co roku są to rozgrywki stojące na bardzo wysokim poziomie. Tak naprawdę pierwsze mecze pokażą kto dysponuje jaką kadrą, ale na pewno głównym faworytem będzie Caffaro. W tym roku skompletowali taką kadrę, iż możę to być odpowiednik jakim jest PSG w Ligue1. Ekipa A. Kopra wydaje się kompletna jak na warunki KW i najlepsza 4 z Przybyłem, Suchanem, Mączyńskim i Klepaczem z pewnością będzie bardzo mocna, a w obwodzie pozostaje nieobliczalny K. Adamski. Z pewnością bardzo mocne będą ekipy Wisły Opatowiec, Rafisu, Rolmetu. Dużym znakiem zapytania w kontekście walki o top4 w mojej opinii może być Best Bruk, który bardzo mocno zmienił swoją kadrę. Walką o top 4 pewnie zainteresowane mogą być Rachwałowice, Rosiejów czy Pływalnia KOS ale w mojej opinii awans którejś z powyższych ekip będzie niespodzianką. Największy znak zapytania dotyczy ekipy U21. W szczególności U21 to jakiś nowy wynalazek i ciężko wyczuć co to za ekipa. Królewscy natomiast jeśli się nie wzmocnią znacząco swojej kadry to mogą zamykać stawkę i debiut w 1 lidze może być prawdziwym zderzeniem ze ścianą.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [261]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Tank Chem PrzemykówCaffaro
Tank Chem Przemyków 3:5 Caffaro
2018-03-11, 19:30:00
    relacja »
mecz barażowy
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Best Bruk 2:5 Wisła Opatowiec
Tank Chem Przemyków 4:2 Rafis
Caffaro 3:5 Pływalnia KOS
U21 8:10 Racławice
Rachwałowice 3:8 Królewscy
Rosiejów 8:3 Rolmet

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Tabela ligowa

Inne rozgrywki
1. Caffaro 28 bz
2. Pływalnia KOS 24 bz
3. Tank Chem Przemyków 22 bz
4. Wisła Opatowiec 22 bz
5. Best Bruk 18 bz
6. U21 17 bz
7. Rolmet 14 bz
8. Rosiejów 12 plus
9. Rachwałowice 12 minus
10. Królewscy 10 plus
11. Rafis 7 minus
12. Racławice 3 bz

Statystyki drużyny