Przemyków - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Quiz Przemyków

Facebook

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 143, wczoraj: 211
ogółem: 411 306

statystyki szczegółowe

Twoje IP

Kontakty

Aktualności

Finał w Glewcu, niewypał w Brzesku

  • autor: bolo19, 2017-07-26 22:09

W okresie między wakacyjnym rozgrywaliśmy dwa dośc dobrze obsadzone turnieje. Pierwszy był rozgrywany 15.07.2017 w Glewcu gdzie organizatorem było Stowarzyszenia Kilo Wiejskiej Futsal Team. Drugi był rozgrywany tydzień póżniej tj. 23.07.2017 w Nowym Brzesku gdzie organizatorem była LZS Nadwiślanka Nowe Brzesko.

Glewiec

W wyniku losowania wystąpiliśmy w grupie B gdzie naszymi przeciwnikami mieli być Kilo Wiejskiej, Auto Art. I Parszywa szóstka. W praktyce to tylko ostatnia ekipa stanowiła duży znak zapytania jaki prezentuje poziom bo po pozostałych dwóch ekipach widzieliśmy czego mniej więcej się spodziewać.

Na sam turniej pojechaliśmy w składzie M. Oracz, S. Noga, D. Gwóżdz, K.Staniszewski, Ł. Marzec, M. Kukuła i D. Jaworski. W praktyce standardowo rozpoczęliśmy turniej z jednym rezerwowym, a samą fazę play off graliśmy już bez rezerwowych gdy Marzec musiał wracac do Krakowa

Pierwszy mecz turnieju zaczęliśmy z naprawdę mocnym kadrowo Auto Art. Na papierze naprawdę solidna ekipa która regulamin wycisnęła do granic możliwości i skompletowali niezłą ekipę z zrzeszonymi Przybyłem, Przeniosłem i Oraczewskim. Sam mecz między naszą ekipą a Auto Artem był chyba najlepszym meczem turnieju(ewentualnie Auto – Bishaka w półfinale), bo poziom sportowy był naprawdę wysoki a poprzez mądrą grę w defensywie udało się przeciwnika punktowac w kontrze. Koniec końców wygraliśmy 4-1 i tak naprawdę staliśmy się głównym faworytem do wygrania grupy. Drugi mecz z Parszywą Szóstką był zupełnie innym spotkaniem. Rywal zagrał defensywnie i mimo wyrażnej przewagi nie przekładało się to na sytuacje bramkowe. Na prowadzenie wyprowadził nas Jaworski ale na 3 minuty przed końcem po głu8piej stracie rywal wyrównał. Meczem tak naprawdę o wszysto było spotkanie z gospodarzem z Kilo Wiejskiej. Mimo bardzo dobrego bilansu bramkowego o awansie decydował bezpośredni mecz i tak naprawdę porażka nas eliminowała z dalszej gry. Na prowadzenie wyprowadził nas Staniszewski ale w pewnym momencie złapaliśmy kilku minutową zadyszkę dzięki której rywal wyrównał a co gorsza miał karnego na awans, całe szczeście obronionego, następnie z pomocą bramkarza pomogła nam jeszcze poprzeczka ale końcówka należała do nas i wygraliśmy 3-1

Wyniki fazy grupowej

STOWARZYSZNIE PRZEMYKÓW 2013/TANK CHEM – AUTO ART. 4-1(3”Jaworski, Gwóżdz)

STOWARZYSZNIE PRZEMYKÓW 2013/TANK CHEM – PARSZYWA SZÓSTKA 1-1(Jaworski)

STOWARZYSZNIE PRZEMYKÓW 2013/TANK CHEM – KILO WIEJSKIEJ 3-1(Staniszewski, Jaworski, Gwóżdz)

W półfinale spotkaliśmy się z ekipą Hornets team. Ekipą solidną ale tak naprawdę było wiadome, iż jest to drużyna słabsza od naszej ekipy. Niestety świetne zawody w bramce grał Kozub, który bronił rewelacyjnie a na domiar złego jedna z akcji rywala zakończyła się bramką. Na 2 minuty przed końcem udało się wyrównać gdy Jaworski mocnym strzałem z 5 metrów wpakował piłkę do siatk i.W karnych udało się wygrac 3-1 a 3 karne udało się obronic M. Oraczowi

STOWARZYSZNIE PRZEMYKÓW 2013/TANK CHEM- HORNETS TEAM 1-1(K3-1) (Jaworski, Karne – Jaworski, Staniszewski, Gwóżdz)

Finał niestety nie był widowiskiem godnym uwagi ze względu na ulewa która nadciągnęła tuż po rozpoczęciu finału. Pech chciał że rywal szybko wyszedł na prowadzenia a tuż po straconej bramce zaczęła się ulewa i obie ekipy zdecydowały iż zdrowie ważniejsze niż dokończenie meczu w anormalnych warunkach.

STOWARZYSZNIE PRZEMYKÓW 2013/TANK CHEM – AUTO ART. 0-1

Najlepszy bramkarz – Mariusz Oracz(w sumie obronione 4 karne, więc to z pewnością na plus)

Na zdjęciu nieliczni którzy zostali po ulewie na zakończenie

 

Nowe Brzesko

Turniej pod nazwą „Sympatyków piłki nożnej” był rozgrywany na dwóch boiskach trawiastych o wymiarach 60*40 na obiektach LZS Nadwiślanka Nowe Brzesko. Co do rywali to w większości ich nazwy są mocno egzotyczne tj. Osasuna Pampeluna, Złotniczanka, Chłopaki na wydaniu i FC nam się nie chce.

Kadra na ten turniej także nie była zbyt liczna. M. Skotarczyk- M.Oracz, E. Pudełko, P. Kurczab, B. Tabor, S. Noga, B. Jesionka, D. Jaworski. A że tutaj graliśmy 6+1 to w konsekwencji czego także dysponowaliśmy tylko jednym zawodnikiem rezerwowym. Brak kilku ważnych zawodników w tym m.in D. Gwóżdza.

Początek turnieju to bardzo chaotyczny mecz z ekipą Złotniczanki i porażka 1-3. Niestety ale dawno nie graliśmy w takim składzie liczebnym 6+1 i było to widac w pierwszym meczu. Drugim spotkaniem był mecz z ekipą K. Staniszewskiego, Osasuną Pampeluna. Tutaj świadomi błędów z pierwszego meczu zmieniliśmy ustawienie co przyniosło oczekiwane efekty gdyż wygraliśmy 5-1. Trzecim meczem w grupie był mecz z teoretycznie najsłabszym rywalem pod urzędową nazwą „Chłopaki do wzięcia”. Mimo olbrzymiej przewagi i stwarzania dużej ilości sytuacji 100% nie udało się strzelić bramki, na duże wyróżnienie zasłużył bramkarz rywali bo prawdopodobnie zagrał w tym spotkaniu swój „mecz życia”. Jednakże tak naprawdę ten mecz nie miał znaczenia w kontekście ewentualnego wyjścia z grupy. Niezależnie od wyniku tego meczu o awansie z grupy decydował mecz z ekipą Kamila Kłody. Niestety w decydującym meczu o wyjściu z grupy zaczęliśmy odczuwać wąską kadrę. Początek spotkania mocno ustawił dalszy przebieg meczu i w konsekwencji czego mecz o awans wyraznie przegraliśmy 2-5 i musieliśmy wracac do domu już po fazie grupowej.

Wyniki

STOWARZYSZENIE PRZEMYKÓW 2013 – ZŁOTNICZANKA 1-3(Jesionka)

STOWARZYSZENIA PRZEMYKÓW 2013 – OSASUNA PAMPELUNA 5-1(Tabor, Kurczak, Jesionka, Jaworski, Noga)

STOWARZYSZENIA PRZEMYKÓW 2013 – CHŁOPAKI NA WYDANIU 0-0

STOWARZYSZNIE PRZEMYKÓW 2013 – FC NAM SIĘ NIE CHCE 2-5(Tabor, Jesionka)

Niestety w tym turnieju dysponowaliśmy zbyt wąską kadra i to się odbiło w decydującym meczu o awansie. Mógł a nawet powinien być półfinał ale nie zawsze jest tak jak by się chciało.

Podsumowując oba turnieje. Z pewnością pozostaje niedosyt z obu turniejów bo w pierwszym powinniśmy wygrać finał a w drugim przynajmniej awansować do półfinału. Mimo wszystko w obu turniejach pokazaliśmy się na pewno z pozytywnej strony a bardzo pozytywnie wypadł debiutujący tak naprawdę w naszych barwach D. Jaworski.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [291]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Tank Chem PrzemykówCaffaro
Tank Chem Przemyków 3:5 Caffaro
2018-03-11, 19:30:00
    relacja »
mecz barażowy
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Best Bruk 2:5 Wisła Opatowiec
Tank Chem Przemyków 4:2 Rafis
Caffaro 3:5 Pływalnia KOS
U21 8:10 Racławice
Rachwałowice 3:8 Królewscy
Rosiejów 8:3 Rolmet

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Tabela ligowa

Inne rozgrywki
1. Caffaro 28 bz
2. Pływalnia KOS 24 bz
3. Tank Chem Przemyków 22 bz
4. Wisła Opatowiec 22 bz
5. Best Bruk 18 bz
6. U21 17 bz
7. Rolmet 14 bz
8. Rosiejów 12 plus
9. Rachwałowice 12 minus
10. Królewscy 10 plus
11. Rafis 7 minus
12. Racławice 3 bz

Statystyki drużyny