IX turniej o puchar Stowarzyszenia Przemyków 2013

• autor: bolo19, 2017-06-18 21:02

Na przełomie maja i czerwca odbył się 3 cykl turniejów o puchar Stowarzyszenia Przemyków 2013. Był to w praktyce już IX turniej o puchar Stowarzyszenia. Pierwotnie  plan zakładał iż turniej będzie przeznaczony w głównej mierze dla zawodników +35, niestety życie zweryfikowało te plany i skończyło się na tym iż uczestniczyli głównie amatorzy z Gminy Koszyce.

Rozgrywki składały się z 3 turniejów na boisku przy Centrum Oświatowym w Koszycach. Za każdy cykl liczyliśmy osobną punktację na zasadzie iż zwycięzca otrzymał 10pkt, 2miejsce-6pkt itd. W rozgrywkach uczestniczyło 4 drużyny, w teorii było zainteresowanie kilku drużyn z poza gminy ale plan zakładał iż będą to rozgrywki skierowane dla zawodników naszej gminy.

Zwycięzcą turnieju została ekipa organizatora czyli Przemykowa, drugą lokatę zajęła drużyna z Jaksic. Ostatnie miejsce na pudle zajął zespół z Witowa, a czwarte miejsce zajęła najstarsza drużyna z Presto team.

1. Przemyków

Mariusz Oracz, Jarosław Oracz, Łukasz Dybała, Zbigniew Zych, Piotr Salamon, Mariusz Chadzak, Adam Badzioch, Janusz Wojnarski, Dariusz Cieśla, Adrian Pałaszewski, Michał Jagła, Krzysztof Staniszewski,

2. Jaksice

Krzysztof Głuszek, Damian Głuszek, Krzysztof Wachulec, Marcin Ptasznik, Grzegorz Nawrot, Sebastian Zając, Piotr Nawrocki, Norbert Cisak, Stanisław Pieprznik