Czas na Łapszów

• autor: bolo19, 2013-05-07 20:36

Najciekawiej zapowiadającym sie spotkaniem trzeciej kolejki Koszyckiej Ligi Piłkarskiej wydaje się pojedynek Przemyków-Łapszów. Kilka słów przed tym meczem w poniższym tekście.

W trzeciej kolejce KLP czeka nas pierwszy z 2 bardzo istotnych meczów w pierwszej fazie KLP. Jak wiadomo już przed sezonem za faworytów do wygrania trzeciej edycji KLP uznawano Przemyków, Łapszów i Rachwałowice. Warto jednak zaznaczyć iż porażka nie oznacza końca walki o zwycięstwo w lidze dla żadnej z drużyn, bo na 99% dojdzie do rewanżu między tymi zespołami w jednej z końcowych kolejek KLP.

Łapszów od początku powstawania rozgrywek KLP jest groźnym i niewygodnym rywalem dla naszego zespołu. W pierwszej edycji udało się jednak w pierwszym meczu wygrać 3-1 a rewanż zakończył się remisem 1-1. W sezonie 2012 także udało się pokonać naszych najbliższych rywali 2-1, po bardzo trudnym meczu. W teorii zespół Łapszowa w tym roku do rozgrywek przystąpił osłabiony brakiem dwóch czołowych zawodników Szreniawy czyli Kałuży i P. Ciochonia. Jednak już pierwsza kolejka pokazała iż Łapszów mimo braku swoich czołowych zawodników dysponuje bardzo dobrą, jak na warunki KLP, i w miarę wyrównaną kadrą. Z pewnością kluczem do wygrania powinno być wyłączenie bardzo dobrze grającego w pierwszych meczach K. Jesionki. Jeśli tylko do pełni zdrowia dojdzie nasz czołowy rezerwowy, J. Walczak, to nie powinno być kłopotu z wyłączeniem Jesionki czy każdego innego zawodnika z druzyny Łapszowa. A jak każdy wie pseudonim „ściana” nie jest przypadkową ksywą naszego zawodnika i nie jest związany z budowaniem ścian i branża budowlaną.

Podsumowując. Liczymy na mecz w fajnej sportowej atmosferze, niech wygra zespół w lepszej dyspozycji.

autor: bolo19 2013-05-08 22:05:42

Profil bolo19 w Futbolowo Prośba do jednego z użytkowników o IP 83.29.146.33 aby się nie pojawiał na naszej stronie. To co piszemy nie musi ci pasowac i nie komentuj tego bo i tak twoje komentarze nie ujrzą swiatła dziennego. Wyzywanie, ubliżania i przeklinanie nie świadczy dobrze o kulturze osobistej. A jak ci coś nie pasuje to możesz sobie grac w Kazimierzy czy Proszowicach i tam może będziesz usatysfakcjonowany. Głupota może i nie boli głupiego ale denerwuje innych normalnych użytkowników. Jak ci coś nie pasuje to mów osobiście a nie anonimowo się produkuj bo to bez sensu. Oczywiście jak komentarze będą się powtarzały będę zmuszony wysłac zawiadomienie do portalu futbolowo o blokadę podanego adresu IP a wtedy nie wejdziesz na żadną stronę tego portalu. Jak się nie zgadzasz z tekstem to nie czytaj i co najważniesze nie komentuj, najlepiej załóż swoją stronę.

autor: ~anonim 2013-05-09 09:43:10

avatar To nie pierwsza i nie ostatnia strona na której obrażają więc zrób cenzurę i będzie ok. Pozdrowienia i powodzenia chłopaki.

autor: ~kolor 2013-05-09 10:08:08

avatar Dokładnie tak

autor: ~Pewny Gość 2013-05-09 17:52:45

avatar ~bolo19 widzisz tak już jest, zawsze znajdą sie jakieś dzieci z gimbazy i zaczną udawać kozaków w necie, jak taki cwany niech się ujawni ;) a tak wgl po gó**o wbijasz na to forum jeśli masz jakiś problem ? Moja rada walnij łbem 3 razy w klawiaturę :)

autor: bolo19 2013-05-09 20:42:18

Profil bolo19 w Futbolowo Cytat z weszlo.com "...Byle cieć siedzący za biurkiem chce popisać się swoimi możliwościami uprzykrzania życia innym" Zdanie wyrwane z kontekstu ale jednak doprze pasujące do zamieszania z jednym z użytkowników.
Ja tam liczę że temu użytkownikowi już przeszło i wypisywał negatywne treści pod wpływem impulsu, i już się więcej nie będą pojawiały aż tak negatywne opinie. Każdy popełnia błędy i sztuka wyciągac z nich wniosku. Wniosek jest taki iż nie ma sensu się produkowac i przeklinac czy komuś ubliżac bo tenże komentarz zostanie usunięty albo wogóle nie pojawi się w sieci.

Tank Chem PrzemykówRachwałowice
Tank Chem Przemyków 5:4 Rachwałowice