Maciej Żurawski nowym zawodnikiem Przemykowa.

• autor: bolo19, 2013-04-01 11:57

Czekaliśmy z tą informacją na oficjalne potwierdzenie tej wiadomości przez samego zainteresowanego. Ale wczoraj udało się oficjalnie uzyskać potwierdzenie od byłego reprezentanta Polski. Maciej Żurawski od kwietnia wznawia piłkarską karierę w barwach naszej drużyny Przemykowa.

Maciej Żurawski to były kapitan reprezentacji Polski, 5-krotny mistrz Polski, 3-krotny mistrz Szkocji oraz mistrz Cypru. Wystąpił w 72 spotkaniach w barwach reprezentacji Polski strzelając 17 bramek w koszulce z orłem na piersi. Maciek jest także członkiem klubu 100, czyli zawodników którzy strzelili w Polskiej lidze powyżej 100 bramek. Były zawodnik Wisły strzelił na boiskach pierwszoligowych 121 bramek w 235 meczach. W sumie przedstawiac tego zawodnika nie trzeba bo każdy fan piłki nożnej doskonale kojarzy Macieja Żurawskiego z boiska.

O tym że Maciek zdecydował się wzmocnić nasz zespół wpłynęło przede wszystkim to iż Żurawski w ostatnim czasie zdecydował się na zakup domu w Przemykowie. Gdy pospolity Żuraw się dowiedział iż istnieje w Przemykowie amatorski klub sportowy, postanowił iż chętnie pogra w naszych barwach, tym bardziej iż na pierwszy rzut oka towarzystwo przypadło mu do gustu. „ Już pierwsza wizyta w szatni Przemykowskiego zespołu, zwana przez lokalnych mieszkańców Meliną, przekonała mnie iż jest to odpowiedni klimat dla mnie. Z pewnością będę chciał zostać członkiem tego towarzystwa” – przekonywał w pierwszej oficjalnej rozmowie z nami były kadrowicz, „ Z pewnością będę chciał podnieść jakość drużyny w ataku o ile oczywiście dostanę szanse gry to będę chciał wszystkich niedowiarków przekonać iż Maciej Żurawski dalej umie grac w piłkę”, dodał na zakończenie nasz nowy nabytek.

Pozostaje czekać na wznowienie sezonu i wprowadzać do drużyny naszego nowego zawodnika. Czy nowy zawodnik znacząco poprawi poziom naszego zespołu? O tym się przekonamy w najbliższym czasie.

PS

Jak zapewne każdy się domyślił był to żart prima aprilis.

autor: ~Prima aprilis 2013-04-01 21:27:54

avatar Gratuluje pomysłu :) ale lepiej odpiszcie mi na wiadomość :) pozdrawiam Edit admin. Odp. poszła na maila.

Tank Chem PrzemykówRachwałowice
Tank Chem Przemyków 5:4 Rachwałowice